UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a co do krótko falców to krótkofalowcem trzeba się urodzić radio nie służy tylko do gadania o raportach kto i jak dobrze wychodzi i gdzie mnie słychać i do popisywania się sprzętem radio służy przede wszystkim żeby nieść pomoc i interweniować wrazie zagrożenia kogoś lub samego siebie.