UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
a co do krótko falców to krótkofalowcem trzeba się urodzić radio nie służy tylko do gadania o raportach kto i jak dobrze wychodzi i gdzie mnie słychać i do popisywania się sprzętem radio służy przede wszystkim żeby nieść pomoc i interweniować wrazie zagrożenia kogoś lub samego siebie.