A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Już niebawem sądami będzie sterował pis i można będzie się pożegnać z praworządnością i sprawiedliwością w tym kraju. ..
Ojciec dzieci spokojnie sobie pracuje ma nowa partnerkę... Ehhh nic nie wiedział... Jasne... Zimy Janusz...
"Za każdą zbrodnię otrzymała karę kolejno: 10,13 i 13 lat więzienia. Kara łączna to 25 lat pozbawienia wolności. " Po latach stwierdzam, że szkoła podstawowa źle mnie wyuczyła, kolejne też nie uczyły lepiej, bo wciąż wychodzi mi, że 10+13+13=26.
Jedno słowo Bestia. ..
faktycznie źle Cię wyuczyła bo to powinno być 36
5 lat za zabicie dziecka ?????Tanio policzyliście życie człowieka. .. ..
Dziękujemy ci Dudo. Teraz zamiast surowych wyroków będą takie parodie!!!!
Chcemy surowych wyroków aby odstraszały bandytów i karały ich sprawiedliwie!!!!!
coś za niski wyrok jak 3 razy zabiła dzicko. .. i w takich odstępach czasu. .. jeszcze ukrywała. .. żal z tymi wyrokami. .. .dożywocie i ciężka praca. .. śmierć byłaby za lekka
bardzo żal mi tej kobiety. naprawdę nie mogę zrozumieć dlaczego tak łatwo wyłgał się ojciec. w jakim społeczeństwie żyjemy? dlaczego mężczyźnie należny się tylko przyjemność, a taka kobieta ma tylko obowiązki wobec niego. .. a potem on powie przed sądem że nic nie wiedział, nie widział, w ogóle go tam nie było. .. i jest niewinny, żyje dalej zadowolony z siebie. ..