UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Już niebawem sądami będzie sterował pis i można będzie się pożegnać z praworządnością i sprawiedliwością w tym kraju. ..

RebeccaA.BärbelVonSchmidt

Anuluj