UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
coś za niski wyrok jak 3 razy zabiła dzicko. .. i w takich odstępach czasu. .. jeszcze ukrywała. .. żal z tymi wyrokami. .. .dożywocie i ciężka praca. .. śmierć byłaby za lekka
coś za niski wyrok jak 3 razy zabiła dzicko. .. i w takich odstępach czasu. .. jeszcze ukrywała. .. żal z tymi wyrokami. .. .dożywocie i ciężka praca. .. śmierć byłaby za lekka