UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
bardzo żal mi tej kobiety. naprawdę nie mogę zrozumieć dlaczego tak łatwo wyłgał się ojciec. w jakim społeczeństwie żyjemy? dlaczego mężczyźnie należny się tylko przyjemność, a taka kobieta ma tylko obowiązki wobec niego. .. a potem on powie przed sądem że nic nie wiedział, nie widział, w ogóle go tam nie było. .. i jest niewinny, żyje dalej zadowolony z siebie. ..