UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

bardzo żal mi tej kobiety. naprawdę nie mogę zrozumieć dlaczego tak łatwo wyłgał się ojciec. w jakim społeczeństwie żyjemy? dlaczego mężczyźnie należny się tylko przyjemność, a taka kobieta ma tylko obowiązki wobec niego. .. a potem on powie przed sądem że nic nie wiedział, nie widział, w ogóle go tam nie było. .. i jest niewinny, żyje dalej zadowolony z siebie. ..


Anuluj