A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Skoro świr jest agresywny i ma skłonności pedofilskie zamknąć a nie cackać się i tłumaczyć że świr. Jak widać dozór nic nie dał Będziecie czekali aż kogoś skrzywdzi?!
wole byc prawiczkiem niz lewakiem zdeprawowanym
Nie zamkną. Wypuszczą po jakimś czasie aż gnój skrzywdzi jakieś dziecko. Wtedy ojciec tego dziecka ukatrupi gnoja a sam pójdzie za kraty. Taka kolej rzeczy w naszym pięknym kraju.
dajcie linka, zeby zobaczyc morde
@Aaa - filip okienko? trzeba coś zrobić z tym szczurem
dobrzeze ze po policja go ogarnela, bo ja specjalnie zjechalem z wczesniej z delegacji by na wlasna reke samemu go ogarnac trocheszkoda ze policja go szybciej ogarnela bo jak bym go sam zla[pal to moglbyb jatrafic do tego areszt za niego. ale bym z nim jechal po calosaci, co sie nie robi dla wlasnych dzieci. ( masz frajerz6 szczescie duze !!! ).
Jakiś czas temu chodził z Wackiem na wierzchu po boisku SP6
Zdegenerowane prawo w tym zdegenerowanym kraju nie poradzi sobie z tym zboczeńcem.
Kiedyś znowu kogoś skrzywdzi.
Kto ma link aby można było obejrzeć pysk zboczeńca niech poda.
Chrońmy nasze dzieci i kobiety przed tym zboczeńcem.