18
18.10.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Skoro świr jest agresywny i ma skłonności pedofilskie zamknąć a nie cackać się i tłumaczyć że świr. Jak widać dozór nic nie dał Będziecie czekali aż kogoś skrzywdzi?!
(2017.10.18)
wole byc prawiczkiem niz lewakiem zdeprawowanym
(2017.10.18)

info

1  
  0
Nie zamkną. Wypuszczą po jakimś czasie aż gnój skrzywdzi jakieś dziecko. Wtedy ojciec tego dziecka ukatrupi gnoja a sam pójdzie za kraty. Taka kolej rzeczy w naszym pięknym kraju.
actros (2017.10.18)
dajcie linka, zeby zobaczyc morde
(2017.10.18)

info

2  
  1
@Aaa - filip okienko? trzeba coś zrobić z tym szczurem
Zły (2017.10.18)
dobrzeze ze po policja go ogarnela, bo ja specjalnie zjechalem z wczesniej z delegacji by na wlasna reke samemu go ogarnac trocheszkoda ze policja go szybciej ogarnela bo jak bym go sam zla[pal to moglbyb jatrafic do tego areszt za niego. ale bym z nim jechal po calosaci, co sie nie robi dla wlasnych dzieci. ( masz frajerz6 szczescie duze !!! ).
bezrobotnyzinfiniti (2017.10.18)

info

3  
  0
Jakiś czas temu chodził z Wackiem na wierzchu po boisku SP6
fader (2017.10.19)

info

0  
  0
Zdegenerowane prawo w tym zdegenerowanym kraju nie poradzi sobie z tym zboczeńcem. Kiedyś znowu kogoś skrzywdzi. Kto ma link aby można było obejrzeć pysk zboczeńca niech poda. Chrońmy nasze dzieci i kobiety przed tym zboczeńcem.
jaron (2017.10.19)

info

1  
  0