UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dobrzeze ze po policja go ogarnela, bo ja specjalnie zjechalem z wczesniej z delegacji by na wlasna reke samemu go ogarnac trocheszkoda ze policja go szybciej ogarnela bo jak bym go sam zla[pal to moglbyb jatrafic do tego areszt za niego. ale bym z nim jechal po calosaci, co sie nie robi dla wlasnych dzieci. ( masz frajerz6 szczescie duze !!! ).

bezrobotnyzinfiniti

Anuluj