UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
dobrzeze ze po policja go ogarnela, bo ja specjalnie zjechalem z wczesniej z delegacji by na wlasna reke samemu go ogarnac trocheszkoda ze policja go szybciej ogarnela bo jak bym go sam zla[pal to moglbyb jatrafic do tego areszt za niego. ale bym z nim jechal po calosaci, co sie nie robi dla wlasnych dzieci. ( masz frajerz6 szczescie duze !!! ).
bezrobotnyzinfiniti