A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
suweren oczekuje głów, ofiar ktore dopuscily sie nieprawidlowosci. nie wazne czy to byl ktos z epec czy z UM, winni musza zostac osadzeni, szkalowani i pozbawieni praw obywatelskich. obecnie wyglada to tak ze sprawa sie rozmyla i nie ma winnych.
Suweren oczekuje batożenia osób które zadenuncjowały EPEC skutkiem czego niesłusznie nałożono korektę, a "dzięki" innym firma nie mogła się od tego odwołać.