42
04.10.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
suweren oczekuje głów, ofiar ktore dopuscily sie nieprawidlowosci. nie wazne czy to byl ktos z epec czy z UM, winni musza zostac osadzeni, szkalowani i pozbawieni praw obywatelskich. obecnie wyglada to tak ze sprawa sie rozmyla i nie ma winnych.
opus (2017.10.05)

info

7  
  1
Suweren oczekuje batożenia osób które zadenuncjowały EPEC skutkiem czego niesłusznie nałożono korektę, a "dzięki" innym firma nie mogła się od tego odwołać.
pl (2017.10.05)

info

2  
  5