UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja się pytam, jak wytłumaczy się kserokopiarka z ciężkiego grzechu zaniechania? Będzie musiał się wyspowiadać? I zrobić rachunek sumienia? Czuję, że żal za grzechy nie wystarczy, a pokuta będzie duża.

wróżkawyborcowa

Anuluj