UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja się pytam, jak wytłumaczy się kserokopiarka z ciężkiego grzechu zaniechania? Będzie musiał się wyspowiadać? I zrobić rachunek sumienia? Czuję, że żal za grzechy nie wystarczy, a pokuta będzie duża.
wróżkawyborcowa