UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ja się pytam, jak wytłumaczy się kserokopiarka z ciężkiego grzechu zaniechania? Będzie musiał się wyspowiadać? I zrobić rachunek sumienia? Czuję, że żal za grzechy nie wystarczy, a pokuta będzie duża.

wróżkawyborcowa