Złodziej o twarzy dziecka

9
09.12.2010
Złodziej o twarzy dziecka
Kieszonkowcy wykorzystują naszą nieuwagę (fot. KMP Elbląg)
12-letni Robert Z.  wykorzystywał tłok i okradał pasażerów komunikacji miejskiej. Nikt go nie podejrzewał, bo kto by pomyślał, że złodziejem może być dziecko. Teraz młodym kieszonkowcem zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.
Trzy kradzieże w tramwajach komunikacji miejskiej udowodnili 12-letniemu Robertowi Z. policjanci z wydziału do walki z przestępczością nieletnich. Młody człowiek został zatrzymany wczoraj (8 grudnia) przez funkcjonariuszy. Jak się okazało, to on okradał pasażerów korzystających ze środków komunikacji miejskiej. Funkcjonariusze udowodnili chłopcu trzy tego typu kradzieże. Łupem młodego kieszonkowca padły dwa portfele oraz telefon komórkowy. Dwóch kradzieży dokonał 5 grudnia. Wtedy to podczas jednego kursu tramwajem okradł dwóch pasażerów - jednemu zabrał portfel, a drugiemu telefon. Jednej kradzieży dokonał też pod koniec listopada tego roku. Wtedy łupem 12-latka padł portfel wraz z dokumentami. Nastolatek już wcześniej był notowany przez policję za podobne czyny. Teraz zajmie się nim sąd rodzinny i nieletnich.
   
mł. asp. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

A gdzie byli rodzice?
smutny (2010.12.09)

info

0  
  0
to jest dzieciak z domu dziecka
(2010.12.09)

info

0  
  0
"Teraz zajmie się nim sąd rodzinny i nieletnich. " - To zdanie wygenerował automat. Pojawia się ono na końcu każdego artykułu o gówniarzach, często po kilkanaście razy ten sąd się zajmuje tymi samymi osobami a my ciągle słyszymy "Teraz zajmie się nim sąd rodzinny i nieletnich. ". Pamiętam kolesia którym ten sąd zajmował się 100 razi ! A wystarczy sucha gałąź.
humanista ;-) (2010.12.09)

info

0  
  0
policyjny automat natomiast generuje "niedostosowanie prędkości do warunków drogowych" Syntezator mowy Ivona jest zainstalowany w każdym radiowozie przyjeżdającym do wypadku. Policjant ma za zadanie tylko stwierdzić do którego kierowcy wygenerować automat
syntezator moozgoo (2010.12.09)

info

0  
  0
A kto Ci "bałwanie" powiedział że to dziecko z domu dziecka, w Domu są normalne dzieci, tylko bez rodziców a Ty jak wypisuje takie głupoty to gdzie byli Twoi rodzice że nie nauczyli Cię, że ludzi się nie ocenia, ewentualnie ich postępowanie.
(2010.12.09)

info

0  
  0
Ano jest z domu dziecka, jest tez uposledzony zreszta tak jak i reszta rodziny. Codziennie ucieka z polnej, gdzie sie 'uczy', codziennie tez kradnie i pewnie kradl bedzie. A zachowanie? brak slow, czekac tylko jak podrosnie i sily fizycznej nabierze to wtedy bedzie wyczynial, w sumie juz wyczynia. A sady? nic nie zrobia, jak zwykle zreszta. Czekac chyba trzeba bedzie na tragedie jakas niestety.
aresso (2010.12.09)

info

0  
  0
tysiace ludzi w polsce bierze co miesiac sporą kasę zajmujac sie bezefektywnie problemem nieletnich przestepców i nie potrafi sobie z tym poradzić. Skoro jak wiele spraw, jest to w Polsce nie do zalatwienia sprawdzmy jak robią to mądrzejsi np. w USA, czy Anglii.
(2010.12.09)

info

0  
  0
Wiocha i prostota to z was nigdy nie wylezie. Z DOMU DZIECKA? aco z tym zlego chamie to juz kryminal. Wstyd mi za was wiochale.
hoststyle1 (2010.12.10)

info

0  
  0
Ja pier-----le SUCHA GALAZ?. Luddzie napiszcie cos po trzezwemu,
hoststyle1 (2010.12.10)

info

0  
  0