UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ano jest z domu dziecka, jest tez uposledzony zreszta tak jak i reszta rodziny. Codziennie ucieka z polnej, gdzie sie 'uczy', codziennie tez kradnie i pewnie kradl bedzie. A zachowanie? brak slow, czekac tylko jak podrosnie i sily fizycznej nabierze to wtedy bedzie wyczynial, w sumie juz wyczynia. A sady? nic nie zrobia, jak zwykle zreszta. Czekac chyba trzeba bedzie na tragedie jakas niestety.

aresso