UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

tysiace ludzi w polsce bierze co miesiac sporą kasę zajmujac sie bezefektywnie problemem nieletnich przestepców i nie potrafi sobie z tym poradzić. Skoro jak wiele spraw, jest to w Polsce nie do zalatwienia sprawdzmy jak robią to mądrzejsi np. w USA, czy Anglii.