UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tysiace ludzi w polsce bierze co miesiac sporą kasę zajmujac sie bezefektywnie problemem nieletnich przestepców i nie potrafi sobie z tym poradzić. Skoro jak wiele spraw, jest to w Polsce nie do zalatwienia sprawdzmy jak robią to mądrzejsi np. w USA, czy Anglii.