Zatrzymali poszukiwanego przez sąd

7
16.04.2015
Zatrzymali poszukiwanego przez sąd
fot. nadesłana
Policjanci elbląscy zatrzymali 28-letniego mężczyznę poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Elblągu do odbycia kary pozbawienia wolności. W przeszłości był karany za kradzieże. Policjanci znaleźli przy nim amfetaminę.
We wtorek (14 kwietnia) na ul. Armii Ludowej w Elblągu Policjanci kryminalni zatrzymali 28-letniego Łukasza Ś. Podczas przeszukania okazało się, że ma zawiniątko foliowe z białym proszkiem. Analiza wykazała, że to blisko gram amfetaminy. Dodatkowo podczas kontroli okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez Sad Rejonowy w Elblągu do dobycia kary więzienia. 28-latek był zatrzymywany za kradzieże telewizorów w jednym z marketów na terenie Elbląga. Wczoraj Łukasz Ś. trafił do aresztu śledczego. Tam spędzi najbliższe siedem miesięcy.
   
   
Jakub Sawicki, KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Potraktować jako odpad komunalny niesegregowany.
(2015.04.16)

info

6  
  1
Asiu a co zrobisz jak lukasz powie policji ze amfe ma od ciebie.
diler oszukany przez nia (2015.04.16)
Do oszukanego słuchaj frajerska pompo uważaj aby cie nie sprzedał idioto
(2015.04.17)
Śmieszne mordercy pedofile na wolności a za głupoty zamykają ludzi ....
ktoś ,. (2015.04.17)

info

1  
  0
Bardzo dużo ludzi cpa no i co z tego ?.. zatrzymajcie ludzi za poważne przestępstwa a nie za błahostki
alfabet (2015.04.17)

info

1  
  0
Śmieszy mnie polskie prawo poruwacze pedofile mordercy na wolności a za byle gowno zamykają widocznie w naszej pięknej Polsce ci co mordują gwalca i porywaja mają większe prawa niż ci co w sumie nic takiego nie zrobili za parę lat wyrzucisz papierek na ulicę i cię zamkną a ulicę dalej ktoś kogoś zabije porwie dziecko i będzie mógł chodzić na wolność bo przecież można ...
Justyna.,. (2015.04.17)

info

1  
  1
Nie mieszaj się
(2015.04.18)