We wtorek (14 kwietnia) na ul. Armii Ludowej w Elblągu Policjanci kryminalni zatrzymali 28-letniego Łukasza Ś. Podczas przeszukania okazało się, że ma zawiniątko foliowe z białym proszkiem. Analiza wykazała, że to blisko gram amfetaminy. Dodatkowo podczas kontroli okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez Sad Rejonowy w Elblągu do dobycia kary więzienia. 28-latek był zatrzymywany za kradzieże telewizorów w jednym z marketów na terenie Elbląga. Wczoraj Łukasz Ś. trafił do aresztu śledczego. Tam spędzi najbliższe siedem miesięcy.
Jakub Sawicki, KMP Elbląg
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter