UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Śmieszy mnie polskie prawo poruwacze pedofile mordercy na wolności a za byle gowno zamykają widocznie w naszej pięknej Polsce ci co mordują gwalca i porywaja mają większe prawa niż ci co w sumie nic takiego nie zrobili za parę lat wyrzucisz papierek na ulicę i cię zamkną a ulicę dalej ktoś kogoś zabije porwie dziecko i będzie mógł chodzić na wolność bo przecież można ...

Justyna.,.