Z Włoch do ośrodka dla cudzoziemców

3
25.01.2019
Z Włoch do ośrodka dla cudzoziemców
fot. nadesłana
Funkcjonariusze Straży Granicznej z Elbląga zatrzymali obywatela Nigerii, który w Polsce przebywał nielegalnie. Został osadzony w strzeżonym ośrodku dla cudzoziemców.
Funkcjonariusze elblaskiej placówki Straży Granicznej zatrzymali (21 stycznia) w powiecie sztumskim obywatela Nigerii, który przebywał nielegalnie w Polsce.  Mężczyzna okazal do kontroli do kontroli włoski dokument tożsamości z przerobioną datą urodzenia. W Polsce nie miał prawa przebywać, nie posiadał wizy ani innego ważnego dokumentu pobytowego. Strażnicy graniczni ustalili, że Nigeryjczyk znajdował się w procedurze azylowej i nie ma już ważnego tytułu pobytowego we Włoszech. Cudzoziemca zatrzymano i przewieziono do Straży Granicznej w Elblągu. Sąd Rejonowy w Kwidzynie postanowił umieścić go na okres trzech miesięcy w jednym ze strzeżonych ośrodków dla cudzoziemców.
   Funkcjonariusze Morskiego Oddziału Straży Granicznej ustalili, że 22 innych cudzoziemców także przebywało w Polsce nielegalnie. Wszyscy otrzymali decyzje o zobowiązaniu do powrotu z zakazami ponownego wjazdu od 6 miesięcy do 3 lat.
   
   
kpt. SG Andrzej Juźwiak

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Kto będzie płacił za tych imigrantów w ośrodkach?????!!!! My wszyscy!!!!
(2019.01.27)

info

9  
  5
Zlikwidować te ośrodki natychmiast!!!! Imigrantów na koszt ich krajów odesłać do domu!!!! Polskie dzieci umierają w hospicjum a my jakieś wczasy urządzamy imigrantów za nasze pieniądze????!!!!!
(2019.01.27)
To ile młotku przeznaczasz na hospicja?na schroniska?zapewne jestes słoikiem i zajmujesz miejsce tych którzy są emigrantami np. we włoszech. Gdyby nie wyjechali to dalej bys siedział w tej zapyziałej wiosce. Nie odmawiaj pomocy innym bo sam zapewne wyciągasz łapy po 500 i socjal.
Mars007 (2019.01.27)