UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zlikwidować te ośrodki natychmiast!!!! Imigrantów na koszt ich krajów odesłać do domu!!!! Polskie dzieci umierają w hospicjum a my jakieś wczasy urządzamy imigrantów za nasze pieniądze????!!!!!


Anuluj