UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zlikwidować te ośrodki natychmiast!!!! Imigrantów na koszt ich krajów odesłać do domu!!!! Polskie dzieci umierają w hospicjum a my jakieś wczasy urządzamy imigrantów za nasze pieniądze????!!!!!
Zlikwidować te ośrodki natychmiast!!!! Imigrantów na koszt ich krajów odesłać do domu!!!! Polskie dzieci umierają w hospicjum a my jakieś wczasy urządzamy imigrantów za nasze pieniądze????!!!!!