UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To ile młotku przeznaczasz na hospicja?na schroniska?zapewne jestes słoikiem i zajmujesz miejsce tych którzy są emigrantami np. we włoszech. Gdyby nie wyjechali to dalej bys siedział w tej zapyziałej wiosce. Nie odmawiaj pomocy innym bo sam zapewne wyciągasz łapy po 500 i socjal.

Mars007