Wybrany wątek opinii

Zlikwidować te ośrodki natychmiast!!!! Imigrantów na koszt ich krajów odesłać do domu!!!! Polskie dzieci umierają w hospicjum a my jakieś wczasy urządzamy imigrantów za nasze pieniądze????!!!!!
(2019.01.27)
To ile młotku przeznaczasz na hospicja?na schroniska?zapewne jestes słoikiem i zajmujesz miejsce tych którzy są emigrantami np. we włoszech. Gdyby nie wyjechali to dalej bys siedział w tej zapyziałej wiosce. Nie odmawiaj pomocy innym bo sam zapewne wyciągasz łapy po 500 i socjal.
Mars007 (2019.01.27)
Powrót do komentarzy