UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Prokurator zniszczył mu źycie. Rozumiem karę i nawiązkę ale nie ograniczenie wolności. Jak popetni w celi samobójstwo to prokurator za to będzie odpowiedzialny i oczekuje ukarania go z całą surowość. To jest miłość , to nie przelewie. Tu trzeba mieć takt i wyczucie. Powtarz kara się należy ale on teraz w odosobnieniu będzie myślał o jednym
Psycholożka