Wandal zatrzymany przez policyjny patrol

9
09.11.2015
Wandal zatrzymany przez policyjny patrol
Wandal wybił m.in. szybę w drzwiach wejściowych do ZUS (fot. nadesłana prez Czytelnika)
Policjanci interwencyjni zatrzymali 34-letniego Mariusza N. Mężczyzna ma na koncie szereg uszkodzeń i dewastacji. Wszystkich dopuścił się w ciągu jednej nocy. Teraz odpowie za to przed sądem. Policjanci przyjęli kilka zawiadomień o wybitych przez 34-latka szybach, uszkodzonym samochodzie oraz popsutym szlabanie. 
Zdarzenie oraz sama interwencja policji miała miejsce dziś około 3.00 w nocy. Dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który ma wybijać szyby w jednym z budynków. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Odpowiadającego rysopisowi mężczyznę odnaleźli w okolicach ul. 12-Lutego. Gdy zobaczył on nadjeżdżający radiowóz, zaczął uciekać. Policjanci dogonili go i zatrzymali. Okazało się że mężczyzna to 34-letni Mariusz N. Na miejsce wezwano też drugi patrol, który sprawdził uszkodzenia na trasie jego przemarszu. Okazało się wtedy, że porozbijał on m.in. dwie sklepowe witryny, wybił szyby w oknach, uszkodził szlaban oraz oderwał lusterko w zaparkowanym samochodzie. Teraz 34-latek odpowie za swoje zachowanie przed sądem. Policjantom nie umiał jednoznacznie wyjaśnić dlaczego działał w taki sposób i co nim kierowało. Mężczyznę po badaniu lekarskim zatrzymano w policyjnym areszcie. Może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
   
podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

osądzić, skazać na robotę w kamieniołomach a przed wykonaniem wyroku wychłostać
(2015.11.09)

info

8  
  1
dokładnie wychłostać i to publicznie na placu Jagiellończyka
(2015.11.09)

info

8  
  1
biegnij szybko na oddział psychiatryczny, bardzo potrzebujesz pomocy. ..
(2015.11.09)

info

1  
  6
kara chłosty niedziela godz 14.00 dla wandali i młodocianych przestępców jedyne w swoim rodzaju doznanie na całe życie hihihhihihi
Kat.eg (2015.11.09)

info

6  
  1
Gdzie byli policjanci po pierwszym zdarzeniu ? Wybicie witryny sklepowej to nie bułka z masłem żeby uszło to bez echa a co dopiero dwóch witryn, uszkodzenie szlabanu i auta. Może policjanci spali w radiowozie ? Widziałem kiedyś 2 razy, na Mazurskiej i w okolicy Modrzewiny jak z otwartymi dziobami kimali w najlepsze. Godzina była podobna
(2015.11.09)

info

3  
  2
a co robiłeś o 3.00 na Modrzewinie?
foch (2015.11.09)

info

1  
  4
zawsze tam jestem patrze i fotografuje śpiących funkcjonariuszy policji cudownie śpią i do tego tak słodko
(2015.11.09)

info

4  
  0
hahaha ale chorzy ludzie sa systematycznie okradani przez zaklad ubezbieczen spolecznych i jeszcze do tego sa oburzeni faktem ze takie biedne przedsiebiorstwo bedzie szyby musialo wstawic hahaha leze
rafalsmok (2015.11.09)

info

1  
  1
pewnie kierowala nim ciemna strona dopalacza o nazwie mocarz
silnikAMG (2015.11.12)

info

0  
  0