W zemście uszkadzał samochody

24
09.01.2019
W zemście uszkadzał samochody
Policjanci ustalili, kto stoi za uszkodzeniami dwóch samochodów. Okazało się, że sprawcą uszkodzeń jest 25-latek. Oba auta należały do jednego właściciela. Sprawcę i właściciela auta łączył zatarg o kobietę. Teraz 25-latek odpowie przed sądem za uszkodzenie pojazdów.
Kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności może grozić 25-latkowi z Elbląga. Policjanci pracując nad sprawą uszkodzenia dwóch pojazdów ustalili, że stoi za tym pewien 25 – letni mężczyzna.
   Pierwsze z aut – volkswagen został uszkodzony w lipcu 2018 roku, gdy stał na parkingu. Drugie auto to osobowy ford. Ten również został zdewastowany. Wspólnym mianownikiem samochodów był ich właściciel. Policjanci ustalili, że miał on konflikt z innym mężczyzną. Ten napotykając auto na parkingu i wiedząc, do kogo należy, uszkadzał lusterka oraz wybijał reflektory. Gdy właściciel volkswagena zmienił auto na forda i zaparkował je w innym niż zwykle miejscu, dowiedział się o tym 25-latek i znów uszkodził samochód. Policjanci ustalili sprawcę. Usłyszał on dwa zarzuty uszkodzenia mienia. Teraz sprawa trafi do sądu. Za dewastację może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
   
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
jak zwykle konflikt przez babę. Pewnie jednego zdradziła a drugiemu dała i tyle w temacie
(2019.01.09)
one są takie tempe a jak już je zaswędzi to myślą ale dziurą
(2019.01.09)
Jemu uciąć łapy, ją zaszyć:)
kierowcahulajnogi (2019.01.09)
@kierowcahulajnogi - jemu uciąć jajeczka
(2019.01.09)
Pewnie 3x P
Snsn (2019.01.09)
Swoja droga na starym mieście ktoś komuś też niszczy luksusowe Audi spreyem, już z 2 razy było pomalowane.
Andrzeeej (2019.01.09)

info

6  
  0
jemu uciąć jej doszyć
(2019.01.09)

info

7  
  0
Mi też zniszczył auto wiadomo kto i policja nic nie robi bo to żekomo nie ma dowodów, a sprawca to rodzina policjanta. Na przesłuchaniu przez policję przyznał się do co najmniej 2 wykroczeń popełnianych regularnie i nic. A jak zaczniemy się szarpać i nie daj Boże on będzie poszkodowany to wtedy ze mnie zrobią przestępce. Ale cóż jeśli będe musiał będe się bronił.
(2019.01.09)

info

12  
  1
zgłoś sprawę do komendy wojewódzkiej lub głównej a do tego do BSW.
(2019.01.09)
Policja umorzyła sprawę, w prokuraturze poprosiłem o dostęp do akt. I jako, że policja go przesłuchała, a z żoną obawiamy się. Odpuściliśmy sprawę, teraz tylko jak nas widzi to patrzy się jak na kosmitów. Ale . . . dzięki za radę, gdy jeszcze będzie potrzeba go uspokoić to skorzystam.
(2019.01.09)