24
09.01.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
- Kochanie. .jestem w ciąży. - A ja bezpłodny.
elblong (2019.01.09)

info

4  
  0
Przez baby same nieszczescia na swiecie.
Gosc (2019.01.09)

info

6  
  1
On jeleń z mózgiem wielkości orzecha, ona trze się jak łosoś z byle kim, a wszystko w akompaniamencie muzyki patologii disco polo. Podsumowanie elbląskiej elity w jednym zdaniu.
Co tam lumpy? (2019.01.09)
szkoda że w zemście nie odśnieżył kilometra drogi to by mu nerw minął
(2019.01.09)

info

2  
  0
Każda miłość się rozwala gdy ktoś trzeci się wpi...ala.
Zimny12 (2019.01.09)

info

2  
  0
On to zwykły Łoś
(2019.01.09)
Ludzie jeśli już coś piszecie nawet, gdy to nie ma sensu to chociaż nie róbcie błędów ortograficznych. Także kolego co u Ciebie oznacza tempe? Prawidłowo powinno być tępe. Z tego widać, że nie dość, że jesteś tępy z ortografii to ponadto brak ci kultury osobistej. Żeby aż tak podle wypowiadać się o kobietach to trzeba być gburem.
(2019.01.09)
W sg są nowe auta ale tylko dla picu w teren jeżdżą stare graty w Krynicy masakra. Chłopaki na granicy nawet kontenera nie mają!!!!!
(2019.01.09)

info

1  
  1
ty lala idź i poszukaj jakiegoś faceta żeby cie przebolcował
(2019.01.10)
Co za leszcz! Kobieta go w d... kopie, rogi dostawia, a on - rycerz ortalionu w zemście za to, że jest frajerem idzie chłopu samochody niszczyć. Jak Cię baba zostawia, tzn, że żaden z Ciebie facet.
(2019.01.10)

info

0  
  0