A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
- Kochanie. .jestem w ciąży.
- A ja bezpłodny.
Przez baby same nieszczescia na swiecie.
On jeleń z mózgiem wielkości orzecha, ona trze się jak łosoś z byle kim, a wszystko w akompaniamencie muzyki patologii disco polo. Podsumowanie elbląskiej elity w jednym zdaniu.
szkoda że w zemście nie odśnieżył kilometra drogi to by mu nerw minął
Każda miłość się rozwala gdy ktoś trzeci się wpi...ala.
On to zwykły Łoś
Ludzie jeśli już coś piszecie nawet, gdy to nie ma sensu to chociaż nie róbcie błędów ortograficznych. Także kolego co u Ciebie oznacza tempe? Prawidłowo powinno być tępe. Z tego widać, że nie dość, że jesteś tępy z ortografii to ponadto brak ci kultury osobistej. Żeby aż tak podle wypowiadać się o kobietach to trzeba być gburem.
W sg są nowe auta ale tylko dla picu w teren jeżdżą stare graty w Krynicy masakra. Chłopaki na granicy nawet kontenera nie mają!!!!!
ty lala idź i poszukaj jakiegoś faceta żeby cie przebolcował
Co za leszcz! Kobieta go w d... kopie, rogi dostawia, a on - rycerz ortalionu w zemście za to, że jest frajerem idzie chłopu samochody niszczyć. Jak Cię baba zostawia, tzn, że żaden z Ciebie facet.