UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mi też zniszczył auto wiadomo kto i policja nic nie robi bo to żekomo nie ma dowodów, a sprawca to rodzina policjanta. Na przesłuchaniu przez policję przyznał się do co najmniej 2 wykroczeń popełnianych regularnie i nic. A jak zaczniemy się szarpać i nie daj Boże on będzie poszkodowany to wtedy ze mnie zrobią przestępce. Ale cóż jeśli będe musiał będe się bronił.