W pudełku po papierosach miał amfetaminę

2
13.06.2019
W pudełku po papierosach miał amfetaminę
Wezwani na ul. Różaną policjanci zatrzymali 37-latka, który podczas legitymowania odrzucił pudełko po papierosach. Jak się okazało, wewnątrz była amfetamina.
Policyjny patrol pojechał wczoraj po godz. 23 na ul. Różaną miała tam grupa osób miała głośno się zachowywać. Na miejscu zastali mężczyznę który pił piwo a na widok policjantów schował je po ławką. Funkcjonariuszy zainteresowało to że mężczyzna był silnie pobudzony. W pewnym mo0mencie odrzucił paczkę po papierosach. Okazało się, że wewnątrz było foliowe zawiniątko z białym proszkiem. Ten po zbadaniu testerem narkotykowym zakwalifikowany został jako amfetamina. 37-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Odpowie teraz za posiadanie narkotyku. Może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Co za chory świat aby prochy były nielegalne. Ja zawsze trzymałem i trzymam się z daleka, ale jak chcą się niszczyć to czemu im zabraniać? Ich sprawa. Dlaczego nie są nielegalne tłuste mięsa zapychające żyły cholesterolem? Dlaczego państwo zezwala na to? Na tym świecie panuje totalna hipokryzja i brak logiki.
StefanK (2019.06.13)
To że niszczą siebie to mały problem,gorzej jak pod wpływem narkotyków stwarzają zagrożenie innym
Ankaa2 (2019.06.14)