Policyjny patrol pojechał wczoraj po godz. 23 na ul. Różaną miała tam grupa osób miała głośno się zachowywać. Na miejscu zastali mężczyznę który pił piwo a na widok policjantów schował je po ławką. Funkcjonariuszy zainteresowało to że mężczyzna był silnie pobudzony. W pewnym mo0mencie odrzucił paczkę po papierosach. Okazało się, że wewnątrz było foliowe zawiniątko z białym proszkiem. Ten po zbadaniu testerem narkotykowym zakwalifikowany został jako amfetamina. 37-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Odpowie teraz za posiadanie narkotyku. Może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter