Wybrany wątek opinii
Co za chory świat aby prochy były nielegalne. Ja zawsze trzymałem i trzymam się z daleka, ale jak chcą się niszczyć to czemu im zabraniać? Ich sprawa. Dlaczego nie są nielegalne tłuste mięsa zapychające żyły cholesterolem? Dlaczego państwo zezwala na to? Na tym świecie panuje totalna hipokryzja i brak logiki.
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
To że niszczą siebie to mały problem,gorzej jak pod wpływem narkotyków stwarzają zagrożenie innym
Do moderacji
Odpowiedz
0
1