UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co za chory świat aby prochy były nielegalne. Ja zawsze trzymałem i trzymam się z daleka, ale jak chcą się niszczyć to czemu im zabraniać? Ich sprawa. Dlaczego nie są nielegalne tłuste mięsa zapychające żyły cholesterolem? Dlaczego państwo zezwala na to? Na tym świecie panuje totalna hipokryzja i brak logiki.
StefanK