UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To że niszczą siebie to mały problem,gorzej jak pod wpływem narkotyków stwarzają zagrożenie innym
Ankaa2
To że niszczą siebie to mały problem,gorzej jak pod wpływem narkotyków stwarzają zagrożenie innym
Ankaa2