Uwaga, nietrzeźwi na drogach

13
06.08.2018
Uwaga, nietrzeźwi na drogach
Ponad 220 interwencji,  cztery poszukiwane osoby zatrzymane, 33 nietrzeźwych przewiezionych do wytrzeźwienia oraz blisko tysiąc badań wśród kierujących na zawartość alkoholu. Tak po krótce przedstawia się miniony weekend okiem pełniących służbę policjantów.
Policjanci z ruchu drogowego obsługiwali 13 zdarzeń drogowych. Zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierujących. Pierwszy z nich to 32-latek, który jechał oplem vectrą. Do kontroli został zatrzymany przy ul. Mazurskiej. Po zbadaniu go alktestem okazało się, że ma 2,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Teraz odpowie za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości.
   Drugi przypadek to 42-letnia kobieta zatrzymana do kontroli przy ul. Browarnej. Kobieta kierowała swoim fordem mając 1,8 promila alkoholu w organizmie. Jej również zatrzymano prawo jazdy. Za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
2 pijanych na 1000 zbadanych, rzeczywiście tytuł "Uwaga, nietrzeźwi na drogach" bardzo adekwatny.
Zennon. (2018.08.06)

info

9  
  0
A tym pijanym skonfiskować samochody i zamknąć jeszcze na 5 lat dla przykładu !
(2018.08.06)

info

4  
  1
"Uwaga, nietrzeźwi na drogach" Do kogo ta uwaga ? Teraz ludzie mają nie korzystać z dróg czy ki c. uj ?
Fiszbina (2018.08.06)
@Fiszbina - Nie, tzn. muszą mieć oczy, uszy szeroko otwarte oraz muszą również być w pełnej koncentracji, bo nigdy nie wiadomo, czy taki nie trafi dokładnie w Ciebie.
Łysy (2018.08.06)
Pisze się dużo o kontrolach, ale ja ich nigdy nie widzę, mieszkam w podelblaskiej miejscowości. Ostatnio pojazdy Warszawiaków jeżdżą przez moją miejscowość, bo korki są na siódemce. Oczywiście mimo ograniczenia prędkości grzeją czasami ile fabryka dała. Bardzo dużo pojazdów jeździ teraz obok Siódemki próbując ominąć korki. W sumie czasami nic nie zyskując, powodując tylko na powiatowych drogach chaos.
(2018.08.06)

info

0  
  0
Łysy a ty na drodze koncentrujesz się tylko po takim idiotycznym komunikacie ? Może prawko oddaj bo raz nie przeczytasz takich wypocin, nie skupisz się i człowieka przejedziesz.
Buuuuhehehehehe (2018.08.06)
@Buuuuhehehehehe - Łysy ma więcej dostępu powietrza do mózgu w przeciwieństwie do Ciebie !
(2018.08.06)
@Buuuuhehehehehe - Chyba ta twoja mozgownica nie zrozumiała sensu przakazu Łysego.
(2018.08.06)
jaki ty "mundry" jesteś. Wytrzyj słomą gębę bo masz gó. n. em krowim umazaną a później pocałuj warcglaka w D. .pe
(2018.08.06)
Ostatni komentarz nie ma co komentować. .. dno !!!!!
(2018.08.07)