UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pisze się dużo o kontrolach, ale ja ich nigdy nie widzę, mieszkam w podelblaskiej miejscowości. Ostatnio pojazdy Warszawiaków jeżdżą przez moją miejscowość, bo korki są na siódemce. Oczywiście mimo ograniczenia prędkości grzeją czasami ile fabryka dała. Bardzo dużo pojazdów jeździ teraz obok Siódemki próbując ominąć korki. W sumie czasami nic nie zyskując, powodując tylko na powiatowych drogach chaos.


Anuluj