UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pisze się dużo o kontrolach, ale ja ich nigdy nie widzę, mieszkam w podelblaskiej miejscowości. Ostatnio pojazdy Warszawiaków jeżdżą przez moją miejscowość, bo korki są na siódemce. Oczywiście mimo ograniczenia prędkości grzeją czasami ile fabryka dała. Bardzo dużo pojazdów jeździ teraz obok Siódemki próbując ominąć korki. W sumie czasami nic nie zyskując, powodując tylko na powiatowych drogach chaos.