UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Uwaga, nietrzeźwi na drogach" Do kogo ta uwaga ? Teraz ludzie mają nie korzystać z dróg czy ki c. uj ?

Fiszbina

Anuluj