Uszkodził reklamowy szyld
fot. (arch. portEl.pl)
Policjant, który był po służbie i wyszedł z domu, aby zrobić zakupy, zatrzymał 16-letniego wandala. Jak się chwile później okazało 16-latek, który uszkodził kopnięciem świetlną reklamę apteki, był pijany. Teraz odpowie przed sądem rodzinnym za dewastację oraz za przejaw demoralizacji, jakim jest używanie w tym wieku alkoholu.