Uszkodził reklamowy szyld

6
21.10.2015
Uszkodził reklamowy szyld
fot. (arch. portEl.pl)
Policjant, który był po służbie i wyszedł z domu, aby zrobić zakupy, zatrzymał 16-letniego wandala. Jak się chwile później okazało 16-latek, który uszkodził kopnięciem świetlną reklamę apteki, był pijany. Teraz odpowie przed sądem rodzinnym za dewastację oraz za przejaw demoralizacji, jakim jest używanie w tym wieku alkoholu.
Była godzina 18.30 gdy policjant z elbląskiej komendy wyszedł na zakupy. Na ul. Płk. Dąbka zauważył jak z grupy nastolatków odłączył się jeden 16-latek i podbiegł do świecącego, reklamowego szyldu. Chłopak kopnął reklamę apteki, która następnie spadła na ziemie i rozbiła się. Wspomniany policjant widząc sytuację najpierw zadzwonił do dyżurnego, a gdy wiedział już, że na miejsce jedzie patrol, pobiegł za nastoletnim wandalem i zatrzymał go. Okazało się, że jest nim 16-letni Dawid F. Co więcej, policjanci wyczuli od młodzieńca alkohol. Intensywny zapach przełożył się na spory wynik. Badanie alkotestem wykazało u niego blisko 2 promile alkoholu w organizmie. 16-latek został zatrzymany do wytrzeźwienia. Teraz nastoletnim wandalem zajmie się sąd rodzinny. Za takie zachowanie może mu grozić poprawczak.
   
podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

parszywy gnojek!!!!!
(2015.10.21)

info

5  
  1
był pod wpływem etanolu = naćpany etanolem, etanol to narkotyk, spełnia każdy punkt definicji
szimurina (2015.10.21)

info

1  
  0
kiedyś jak nie było internetu i PO-PiS to każdy człowiek bez wyjątku reagował na wandalizm a już wśród małolatów szczególnie a teraz policjanta wynoszą na piedestał jak wykona swój zasr. .ny obowiązek
(2015.10.21)

info

1  
  2
Szimurina zluzuj poślady, walnij browara a od razu poprawi Ci się psycho, wszystko jest dla ludzi tyle, że dla tych którzy mają mózg w głowie a nie to z czego baran ma torbę, nie porównuj alkoholu do narkottyków a tym bardziej twardych, pytanie kto gnojowi alkohol sprzedał, powinni właśnie to wyjaśnić i winnego udupić.
(2015.10.21)

info

2  
  1
a co to za problem kupić alkohol dla 16 latka ? Ocknij się, wytrzeźwiej i wróć do realu.
(2015.10.21)

info

4  
  2
Dlatego jest jak jest. .. ..
(2015.10.23)

info

1  
  0