UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kiedyś jak nie było internetu i PO-PiS to każdy człowiek bez wyjątku reagował na wandalizm a już wśród małolatów szczególnie a teraz policjanta wynoszą na piedestał jak wykona swój zasr. .ny obowiązek
kiedyś jak nie było internetu i PO-PiS to każdy człowiek bez wyjątku reagował na wandalizm a już wśród małolatów szczególnie a teraz policjanta wynoszą na piedestał jak wykona swój zasr. .ny obowiązek