UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kiedyś jak nie było internetu i PO-PiS to każdy człowiek bez wyjątku reagował na wandalizm a już wśród małolatów szczególnie a teraz policjanta wynoszą na piedestał jak wykona swój zasr. .ny obowiązek


Anuluj