Uszkadzał samochody... żeby odreagować

8
16.09.2015
Uszkadzał samochody... żeby odreagować
fot. (arch. portEl.pl)
Ma na koncie 10 uszkodzonych samochodów. Za każdym razem scenariusz był podobny. Pił alkohol, wracał do domu, a po drodze napotykał zaparkowane auta. Rzucał więc w nie kamieniami lub rysował lakier ostrym metalowym przedmiotem. Dlaczego? Bo… musiał odreagować. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Mowa tu o 21-letnim Tomaszu T. Młody mężczyzna ma na koncie 10 uszkodzeń pojazdów. Działał w ten sposób od kwietnia tego roku do września – czyli do chwili zatrzymania go przez policję. 21-latek często uszkadzał auta w drodze powrotnej do domu. Był wtedy pijany i jak tłumaczył się policjantom odreagowywał w ten sposób różne niepowodzenia. Uszkodzenia szacowano zwykle na kwoty od 500 do nawet 2500 złotych. Teraz Tomasz T. za swoje czyny odpowie przed sądem może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności oraz naprawa wyrządzonych szkód lub zapłata za nie.
   
podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

co za gnojek teraz właściciele uszkodzonych aut powinni mu maskę zarysować wtedy może trochę by zmądrzał!
(2015.09.16)

info

6  
  0
myślę że policjanci już to zrobili to doskonały worek treningowy na dołku
(2015.09.16)

info

3  
  1
powinien siedzieć do momentu az mamusia i tatuś nie wplaca kaucji wysokości wyrządzonych strat
(2015.09.16)

info

2  
  0
Co to za kara. .siedzenie za darmo na du. ie przed darmowym telewizorem. .Nawet w szpitalu trzeba płacić za papu i telewizję. .
(2015.09.16)

info

3  
  1
moje auto też zostało ostatnio zarysowane dość mocno. ..
jate (2015.09.16)

info

0  
  0
opublikować zdjęcie i adres gamonia
klekle (2015.09.17)

info

2  
  0
szkoda tylko ze on jest niewinny i sprawcy sa dalej na wolnosci! ten kraj to jedna wielka sciema chcieli mu to przybic bo nie mogli znalesc sprawcow to mu to przybili proste. .biedny chlopaczyna
niewazne (2015.09.17)

info

0  
  2
dajecie lapki w dol a taka jest prawda bo znam ta osobe na codzien i wiem ze to nie on co za poj. ebany kraj
niewazne (2015.09.18)

info

0  
  1