UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co to za kara. .siedzenie za darmo na du. ie przed darmowym telewizorem. .Nawet w szpitalu trzeba płacić za papu i telewizję. .
Co to za kara. .siedzenie za darmo na du. ie przed darmowym telewizorem. .Nawet w szpitalu trzeba płacić za papu i telewizję. .