Ukrył się za wersalką

9
28.05.2015
Ukrył się za wersalką
fot. (arch. portEl.pl)
23-letni mężczyzna – sprawca uszkodzenia ciała – chcąc uniknąć zatrzymania przez policjantów, postanowił schować się przed nimi. Gdy funkcjonariusze weszli do mieszkania, w którym ten miał przebywać i zapytali domowników o 23-latka ci tylko pokręcili głowami. Policjanci znaleźli mężczyznę schowanego za… wersalką.
Zdarzenie rozegrało się wczoraj około godz. 18 w okolicach ul. Traugutta. Tam doszło do awantury w trakcie, której 33-letni mężczyzna został pobity przez swojego znajomego. Był nim 23-letni Grzegorz M. Sprawca zaraz po pobiciu zbiegł. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce postanowili go odnaleźć. Chwile później ustalili, że 23-letni Grzegorz M. może przebywać w jednym z mieszkań przy ul. Traugutta. Gdy weszli pod wskazany adres i zapytali domowników o Grzegorza M., ci tylko pokręcili przecząco głowami, co miało wskazywać, że mężczyzny nie ma w mieszkaniu. Policjanci nie dali jednak wiary tym zapewnieniom i znaleźli go schowanego za… wersalką. Został on zatrzymany i przewieziony do wytrzeźwienia. Odpowie teraz za uszkodzenie ciała 33-latka. U poszkodowanego mężczyzny lekarz pogotowia stwierdził uszkodzenie barku, żeber oraz ogólne potłuczenia.
   Sprawca za swój czyn może odpowiedzieć przed sądem. Może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności, a jeżeli obrażenia spowodowane u 33-latka okażą się poważniejsze nawet do 5 lat.
   
podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

.. .policjant zagląda za wersalke i pyta:CO PAN TU ROBI?a on na to:BEREK
blad (2015.05.28)

info

8  
  4
Gangster Pekinski w wersalce no tego jeszcze na Pekinie nie grali hehehehehe
Mistrzupatelni (2015.05.29)

info

1  
  0
Mumio in the house :D d
kaligula (2015.05.29)

info

1  
  0
Schował się w skrzyni czy centralnie za oparciem buhehe,tupecik i tanoiszka
King Kong Revers (2015.05.30)

info

0  
  0
Tam u Szpaków myślał że schronisko turystyczne jest i PiS go doszedł konkretnie.Ponoć krążą historie ze chciał ze swoim czortem Rudym w piecu się schować ale nie było tyle miejsca buhehehe Hańba dla Pekinu!!!!
kwatermistrz (2015.05.30)

info

0  
  0
a czy to był Robak nieślubne dziecko Bronka
wilkaniec (2015.05.30)

info

1  
  0
podobno ten policyjny informator Joolk go wystawił policjii
(2015.05.30)

info

0  
  0
Teraz musi dopaść swojego oprawce CAPOREGIME.Wielka draka w chińskiej dzielnicy buheheh
King Kong Revers (2015.05.30)

info

0  
  0
SIWY TO JUŻ OTRZYMAŁ FRYDERYKA ZE GŁÓWNA ROLĘ W FILMIE PT"ŻYĆ NA PEKINIE"PONOĆ SZYKUJE SIĘ NOWY ODCINEK pt"Zmuszony by uciekać "Hollywood puka do Drzwi Dzumandzi hehe
rezerwista (2015.05.30)

info

0  
  0