UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

SIWY TO JUŻ OTRZYMAŁ FRYDERYKA ZE GŁÓWNA ROLĘ W FILMIE PT"ŻYĆ NA PEKINIE"PONOĆ SZYKUJE SIĘ NOWY ODCINEK pt"Zmuszony by uciekać "Hollywood puka do Drzwi Dzumandzi hehe

rezerwista

Anuluj