Ukradli sprzęt RTV i 100 zł

1
25.10.2015
Ukradli sprzęt RTV i 100 zł
Do policyjnego aresztu trafiło dwóch mężczyzn w wieku 22 i 26 lat, którzy podejrzani są o kradzież z włamaniem do obiektu handlowego w Pieniężnie. Łupem mężczyzn padło 100 zł w gotówce oraz sprzęt RTV. Podejrzanym może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
W nocy z piątku na sobotę (23/24 października) policjanci zostali poinformowani o kradzieży z włamaniem do jednego z obiektów handlowych na terenie Pieniężna. O włamaniu zgłaszający został poinformowany dzięki zainstalowanemu w obiekcie alarmowi. Twierdził, że nieznany sprawca lub sprawcy mogą znajdować się jeszcze w lokalu. Na miejscu ujęty został 22-letni mieszkaniec Pieniężna, który miał przy sobie pieniądze oraz przedmioty pochodzące z kradzieży. Policjanci ustalili również, że sprawców tej kradzieży było dwóch.
   Funkcjonariusze przesłuchali świadków oraz zabezpieczyli ślady pozostawione przez włamywaczy. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, policjanci zatrzymali drugiego mężczyzn w wieku 26 lat. Obaj podejrzani trafili do policyjnego aresztu i usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem.
   Teraz podejrzani odpowiedzą przed sądem. Może grozić im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
   
mł. asp. Maciej Suchecki, zespół prasowy KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Dziwna sprawa w tym Braniewie. Sukces za sukcesem w dniu wyorów i z likwidacją straży miejskiej. Czyżby policją kierowali oligarchowie z mafii ?
(2015.10.25)

info

1  
  1