UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziwna sprawa w tym Braniewie. Sukces za sukcesem w dniu wyorów i z likwidacją straży miejskiej. Czyżby policją kierowali oligarchowie z mafii ?


Anuluj