UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziwna sprawa w tym Braniewie. Sukces za sukcesem w dniu wyorów i z likwidacją straży miejskiej. Czyżby policją kierowali oligarchowie z mafii ?
Dziwna sprawa w tym Braniewie. Sukces za sukcesem w dniu wyorów i z likwidacją straży miejskiej. Czyżby policją kierowali oligarchowie z mafii ?