Ukradli pamięć RAM

5
29.10.2015
Ukradli pamięć RAM
Trzej 16-letni mieszkańcy gm. Braniewo korzystali w świetlicy z ogólnodostępnych komputerów, z których ukradli pamięć RAM. Teraz poniosą konsekwencje. Materiały sprawy zostaną przesłane do sądu rodzinnego.
Policjanci kryminalni ustalili trzech sprawców kradzieży pamięci komputerowych RAM z komputerów. Do kradzieży doszło w jednej z wiejskich świetlic na terenie gm. Braniewo, gdzie mieszkańcy mogą korzystać z ogólnodostępnych stanowisk komputerowych. Jak ustalili funkcjonariusze, 16-latkowie grając na komputerach kilkukrotnie dokonywali kradzieży tzw. kości. W sumie z świetlicowych komputerów zginęło 9 kart pamięci RAM. Trzy z nich policjanci odzyskali. Materiały zgromadzone w trakcie postępowania zostaną przesłane do sądu dla nieletnich, przed którym odpowiadać będą małoletni sprawcy.
   
KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Straszne przestępstwo. .. Pamięć RAM. .. Oooo. ..
MieszkaniecJaru (2015.10.29)
Kupujesz nowego PCta, zapraszasz znajomych i się upijacie. Następnego dnia chcesz odpalić swój nowy komputer z lombardu za pieniądze z pożyczki od providenta i nie możesz bo znajomi zabrali Ci Oooo RAM. Pewnie ignorujesz to i bierzesz kolejny kredyt co?
Spust_krokodyla (2015.10.29)
Co za gamonie! Polecam kraść wiatraczki z komputerów, bo to mniejsza szkodliwość społeczna i w najgorszym wypadku dostaniecie zawiasy. A za RAM konsekwencje będą na pewno poważniejsze.
Mirski (2015.10.30)

info

0  
  1
MieszkaniecJaru: Ja do Ciebie przyjdę, wezmę kości RAM i będzie w porządku? Jaka dzielnica taki mieszkaniec:P
(2015.10.30)

info

2  
  0
do Mieszkaniec Jaru: tak to jest kradzież a kradzież to przestępstwo nie ważne co ukradli, powinni być odpowiednio ukarani za swój czyn. Buchnęli RAM niby nic takiego, następnym razem mogą podpieprzyć radio z twojego samochodu (o ile posiadasz), i co byś powiedział? nic się nie stało kupie sobie nowe?
STOPZŁODZIEJOM (2015.10.30)

info

1  
  0