UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

do Mieszkaniec Jaru: tak to jest kradzież a kradzież to przestępstwo nie ważne co ukradli, powinni być odpowiednio ukarani za swój czyn. Buchnęli RAM niby nic takiego, następnym razem mogą podpieprzyć radio z twojego samochodu (o ile posiadasz), i co byś powiedział? nic się nie stało kupie sobie nowe?

STOPZŁODZIEJOM