Ukradł kota, bo chciał jej zrobić na złość
Zdjęcie jest ilustracją do artykułu (fot. AD, arch. portEl.pl)
Dość nietypowe zgłoszenie przyjęli policjanci od 26-letniej elblążanki. Sprawa dotyczyła włamania do jej mieszkania a także zabrania z niego dokumentów oraz… kota. Włamania tego miał dokonać były chłopak 26-latki. Teraz sprawę wyjaśniają policjanci.