UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie macie zwierząt, albo macie a nie traktujecie jak członków rodziny-więc nie piszcie w tak poważnej sprawie.
Nie macie zwierząt, albo macie a nie traktujecie jak członków rodziny-więc nie piszcie w tak poważnej sprawie.