Sroga kara za jazdę po pijanemu

8
15.11.2017
Sroga kara za jazdę po pijanemu
Braniewcy olicjanci zatrzymali pijanego 48-letniego mieszkańca gminy Wilczęta, który spowodował kolizję, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Teraz mężczyzna poniesie srogie konsekwencje swojego nieodpowiedzialnego zachowania.
13 listopada oficer dyżurny braniewskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o kolizji drogowej na trasie Wilczęta-Karwiny. Kierowca passata po zderzeniu lusterkami z drugim pojazdem odjechał z miejsca zdarzenia. Za opisanym samochodem ruszyli policjanci. Po chwili na jednej z posesji funkcjonariusze zauważyli poszukiwany samochód. Patrol po wejściu do mieszkania zastał w środku ukrywającego się kierowcę. Okazało się, że 48-latek miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Co więcej, funkcjonariusze ustalili, że nie ma prawa jazdy. Policjanci zatrzymali mężczyznę. Dzień później podejrzany usłyszał m. in. zarzuty dotyczące jazdy w stanie nietrzeźwości oraz spowodowania kolizji. Teraz za swoje zachowanie poniesie srogie konsekwencje – dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów, karę 10 tys. zł świadczenia na cele społeczne oraz rok bezwzględnego pozbawienia wolności.
   To niestety nie jedyny pijany kierowca zatrzymany na naszych drogach. Dzień później policjanci patrolówki zatrzymali w Braniewie do kontroli nadjeżdżającego nissana. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 59-latek prowadził mając blisko 2 promile. On również odpowie przed sądem.
   
   
KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

ale ilu przebadali trzeźwych kierowców to już braniewskie kulsony się nie chwalą
(2017.11.15)
A niech sprawdzają choćby codziennie. Wyeliminowanie jednego mordercy z drogi może być warte paru żyć. Następne zatrzymanie takiego delikwenta będzie równało się bezwzględnemu odsiedzeniu swojego w pudle.
(2017.11.15)
Co się dzieje w tym Braniewie? Czy tam jazda po trzeźwemu jest traktowana jako jakiś dyshonor? Wiecznie informacje o pijanych kierujących z Braniewa.
StefanK (2017.11.15)

info

0  
  0
na prywatna posesje to z nakazem jedynie mozna, a jezeli wtargneli do cb topsa spuscic i czekac na prokuratora bo tego co wolno wojewodzie to sobie dokonczy ten co musi
(2017.11.16)

info

0  
  0
no nie wyobrażam sobie że siedząc na podwórku a obok bawią sie dzieci. .wjeżdża jakies auto a chwile potem poli na kogutach w kamizelkach i gnatach w ręku biegający w koło mojego domu no to troche przesadada co?
(2017.11.16)

info

0  
  1
za cpanie niech sie wezma to ststystyki podskocza od razu
(2017.11.16)

info

0  
  0
ta hehe a karaja za budziol w wydychanym?
(2017.11.16)

info

1  
  0
no z takim komentarzem. .. zatrzymano kierowce pod wpływem nie znaneg srodka, a w kieszeni mialjeszcze 3 tubki kleju montażowego do paneli hehe
(2017.11.16)

info

1  
  0