UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co się dzieje w tym Braniewie? Czy tam jazda po trzeźwemu jest traktowana jako jakiś dyshonor? Wiecznie informacje o pijanych kierujących z Braniewa.

StefanK

Anuluj