UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co się dzieje w tym Braniewie? Czy tam jazda po trzeźwemu jest traktowana jako jakiś dyshonor? Wiecznie informacje o pijanych kierujących z Braniewa.
StefanK
Co się dzieje w tym Braniewie? Czy tam jazda po trzeźwemu jest traktowana jako jakiś dyshonor? Wiecznie informacje o pijanych kierujących z Braniewa.
StefanK